20 taškų deficitą panaikinusi „Barcelona“ po pratęsimo žengė į Ispanijos taurės pusfinalį

Triuškinamą deficitą panaikinusi „Barcelona“ su Šarūnu Jasikevičiumi priešakyje tik po pratęsimo žengė į Ispanijos taurės pusfinalį.

Viena iš turnyro favoričių laikyta „Barcelona“ 103:93 (15:29, 24:15, 21:21, 28:23, 15:5) išvengė fiasko ir nugalėjusi „Unicaja“ žengė į Madride vykstančio turnyro pusfinalį.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai į duobę įkrito jau pirmajame kėlinyje. Tragišku procentu krepšį atakavusi Katalonijos ekipa jau pirmajame kėlinyje turėjo 20 taškų deficitą. Persilaužymas rungtynėse įvyko tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje aikštėje pasirodžius Brandonui Daviesui, kurio taškai padėjo persverti rezultatą „Barcelona“ ekipos naudai.

Likus vienai sekundei „Barcelona“ pirmavo dviem taškais, tačiau „Unicaja“ ekipą nuo pralaimėjimo per pagrindinį laiką išgelbėjo dvitaškį pataikęs Timas Abromaitis. Vis tik per pratęsima charakterį pademonstravę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šventė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Cory Higginsas, kuris per 33 minutes pelnė 22 taškus (1/3 trit., 7/8 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jam geriausiai talkino Nickas Calathesas, kuris pridėjo 17 taškų (0/2 trit., 7/13 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Dario Brizuela, kuris per 32 minutes pelnė 33 taškus (5/8 trit., 7/9 dvit., 4/4 baud.).

Ispanijos taurės pusfinalyje „Barcelona“ stos į kovą prieš Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamą „Baskonia“.

„Barcelona“: Cory Higginsas 22, Nickas Calathesas 17, Nikola Mirotičius 16, Alexas Abrinesas 11, Brandonas Daviesas 10.

„Unicaja“: Davidas Brizuela 33, Adamas Waczynskis ir Rubenas Guererro po 10.