Olimpinėje atrankoje – Lietuvos 3×3 rinktinė apmaudžiai nusileido JAV

Lietuvos rinktinė ketvirtadienį tęsia kovas Austrijoje vykstančiame trijulių atrankos turnyre. Lietuvos krepšininkai po triuškinančios pergalės prieš Kazachstano ekipą, patyrė pirmąją nesėkmę atrankoje į Tokijo olimpines žaidynes. Lietuviai apmaudžiai 20:21 nusileido JAV krepšininkams.

Lietuviai rungtynes pradėjo labai nesėkmingai ir per dvi žaidimo minutes susirinko net 6 komandines pražangas, o tuo naudodamiesi JAV krepšininkai surengė spurtą 6:2. Vis tik, lietuviai iškarto ėmė spausti varžovus bei išlygino rezultatą 7:7. Iki rungtynių pabaigos likus vos dviem minutėms lietuviai turėjo 4 taškų pranašumą, tačiau amerikiečiai išnaudojo lietuvių klaidas ir šventė pergalę 21:20.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose pasirodė Šarūnas Vingelis, kuris pelnė 12 taškų. Darius Tarvydas pridėjo 4, Modestas Kumpys 3.

Kitas rungtynes lietuviai žais šeštadienį, kai į kovą stos su Belgijos ir Pietų Korėjos krepšininkais.