Lietuvių susirėmimas: pranašesnis buvo J. Valančiūnas, o pergalę šventė „Raptors“(VIDEO)

Antrą kartą šį sezoną ir vos po savaitės pertraukos į kovą stojo Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ ir Domanto Sabonio ginama Indianos „Pacers“.
Šį kartą visko vyko atvirkščiai ir pergalę šventė Kanados ekipa 120:115, o naudingesnis buvo „Raptors“ aukštaūgis.

J. Valančiūnas per 21 minutę pelnė 13 taškų (6/11 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išrašė vieną bloką, kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

Tuo tarpu D. Sabonis per 20 minučių pelnė 6 taškus (2/10 dvit., 2/4 baudos), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, perėmė vieną kamuolį, du kartus jį prarado ir du kartus prasižengė.

Tai buvo jau šeštoji „Raptors“ pergalė iš eilės namuose. Įdomu tai, kad Kanados ekipa laimėjo visas 13 šio sezono rungtynių, kai pirmavo po trečiojo kėlinio. Tiesa, dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ iš 5 taškų deficito jį pavartė į 1 taško deficitą, tačiau tada „Raptors“ spurtavo 18:5 ir susikrovė dviženklį pranašumą. „Pacers“ tik rungtynių pabaigoje atsilikimą sumažino iki 5.

Rezultatyviausiai „Raptors“ ekipoje žaidė DeMaras DeRozanas pelnęs 26 taškus, Jakobas Poeltlas pridėjo 18 (8/8 dvit.), Serge‘o Ibakos sąskaitoje 15 taškų.

„Pacers“ ekipoje nesustabdomas buvo Victoras Oladipo pelnęs 36 taškus (11/14 dvit.), Mylesas Turneris pridėjo 17, Darrenas Collisonas 16.