20-ties taškų persvarą išbarstęs „Žalgiris“ nugalėjo „Lietkabelį“

Lkl.lt informacija

„Betsafe–LKL“ čempionato turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje pergalę šventė Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Vienu metu 20-ies taškų pranašumą turėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai mačo pabaigoje vos neišleido pergalės iš rankų, tačiau 92:90 įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

Galingai rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ jau po pirmųjų dviejų minučių pirmavo dviženkle persvara (12:2). Aikštės šeimininkai pratęsė dominavimą puolime iki pirmojo kėlino pabaigos (31:21). Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ buvo sumažinęs atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau arčiau kauniečiai varžovų neprisileido – 52:43.

Po ilgosios pertraukos K. Pangosas pelnė 9 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ pirmavo užtikrintai (80:61). Ketvirtajame kėlinyje susiėmę panevėžiečiai buvo sumažinę atsilikimą vos iki 5 taškų (91:86).

„Lietkabelio“ ekipai šiandien padėti negalėjo vieni komandos lyderių – Kšištofas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas.