3×3 turnyre Lietuva sieks olimpinio kelialapio

Lietuvos 3x3 rinktinė

Lietuvos trijulių 3×3 rinktinė pirmą sykį bandys prasibrauti į olimpines žaidynes. Būtent Tokijas yra tas olimpinis atskaitos taškas, nuo kurio 3×3 krepšinis yra įtraukiamas į olimpinę vasaros žaidynių programą.

Austrijos mieste Grace olimpinė atranka į 3×3 turnyrą Tokijuje prasidėjo gegužės 26 dieną, trečiadienį. Vis dėlto, Lietuvos rinktinė savo atrankines kovas pradės viena diena vėliau – ketvirtadienį.

Lietuvai Grace turėjo atstovauti Modestas Kumpys, Šarūnas Vingelis, Darius Tarvydas, Aurelijus Pukelis ir Ignas Vaitkus. Vis dėlto, pastarajam prieš kelias dienas lūžo padikaulis ir vietoje atrankinių kovų Utenos „Juventus“ krepšininkui teko gultis ant operacinio stalo.

Jo vietą rinktinės penkete turėtų užimti kitas gynėjas Paulius Semaška. Tiesa, vienas krepšininkas gyvens atskirtas nuo keturis žaidėjus savo gretose galinčios turėti rinktinės, o prie komandos prisijungtų tik tuo atveju, jei kažkuris iš pirmojo ketverto žaidėjų susirgtų ar patirtų traumą.

Ketvirtadienį Lietuva varžysis su Kazachstanu ir JAV, o šeštadienį – su Belgija ir Pietų Korėja. Sekmadienį numatyta turnyro finalinių kovų diena, kuomet ir paaiškės kam atiteks kelialapiai į olimpiada jau dvelkiančią Japonijos sostinę.

Rinktinė jau pasiekė Austriją, o atlikti COVID-19 testai visam rinktinės štabui parodė neigiamus rezultatus! 🇱🇹💪🏻

Posted by 3×3 krepšinio asociacija on Wednesday, May 26, 2021

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts