Prieš prasidedant mūšiui D.Maskoliūnas išlieka ramus, bet neslepia jog įtampa spaudžia

D. Maskoliūnas išsakė savo mintis prieš startą olimpiniame atrankos turnyre

Antradienį Dariaus Maskoliūno auklėtiniai pradės pasirodymą olimpiniame atrankos turnyre Kaune, kuriame stos į kovą su Venesuelos ir Pietų Korėjos rinktinėmis, o įvykiams susiklosčius palankiai – finale susitiks su B grupės nugalėtojais, kuriais pretenduoja tapti Slovėnijos, Angolos ir Lenkijos nacionalinės komandos.

„Rytoj pradedame savo kelią link tikslo. Kokia mano žinutė komandai? Šimtas procentų koncentracijos į kitą ataką.

Pagal tai, kiek laiko turėjome, manau, kad pasiruošti pavyko sklandžiai. Tik priešininkų kontrolinėms rungtynėms buvo sudėtinga gauti: nelabai kas nori kur nors važiuoti dėl pandemijos, mes taip pat nuo pat pradžių planavome niekur nejudėti iš Kauno. Visada norisi pasitikrinti jėgas su kuo stipresniais varžovais, bet turėjome, ką turėjome.

Manau, vaikinams išaiškinome, kad pergalės prieš Dominikos Respubliką ir ne visos sudėties Rusiją absoliučiai nieko nereiškia. Turime žiūrėti savęs, ruoštis žymiai stipresniems varžovams. Kaip ne kartą minėjau, labiausiai džiugina tai, kad treniruotėse žaidėjus reikia ne raginti, o stabdyti, nes jie rodo didžiulį norą“, – trumpai pasiruošimą spaudos konferencijoje apibūdino D. Maskoliūnas, o pilnai išsakytas trenerio mintis galite išgirsti žemiau esančiame reportaže.

Lietuvos rinktinė olimpinės atrankos varžybas pradės jau rytoj, nuo 19.30 val., maču su Venesuela. Komandos buvo susidūrusios ir analogiškoje atrankoje į 2012 metų Londono žaidynes, kuri tuomet vyko Karakase. Tąsyk lietuviai įveikė šeimininkus 100:82.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts