Davidas Blattas: Eurolygos ir FIBA principinės kovos kenkia mūsų krepšiniui (VIDEO)

Kalbos apie Eurolygos ir FIBA kovas toliau netyla, o dažnas žurnalistas paklausia trenerių, žaidėjų ir visų kitų ką jiems reiškia FIBA langai ir trukdymas ruoštis artėjančiam Eurolygos sezonui. Daugelis turi savo nuomonę, tačiau tokios žvaigždės kaip Davidas Blattas nebijo išsakyti nuomonės viešai.

Olympiakos vyriausias treneris per neseniai vykusį interviu išreiškė ką mano apie FIBA langus “Aš esu tas, kuris gyveno abejuose pasauliuose. Aš ilgą laiką buvau ir rinktinės treneris, aš praleidau 7 metus treniruodamas Rusijos šalies rinktinę. Aš 25 metus treniravau komandas. Aš daugiau nei dešimt metų treniravau Eurolygos komandas. Aš žinau, kad abi pusės turi labai gerų žmonių”. Sakė Davidas Blattas.

Treneris taip pat pridūrė, kad ši situacija nėra aktuali visame pasaulyje, o labiausiai paveiks Europos krepšinį.

"Kas vyksta dabar nėra gerai krepšiniui ar žaidėjams, tačiau, tai gerai žmonėms su ego, kurie žiūri labiau į politiką ne krepšinį".

Trenerio manymu, tai jau turi liautis ir kažkas turi pasakyti, kad jau užteks ir susirūpinti krepšiniu.

Kiek galima žaidėjams liepti rinktis tarp savo šalies ir komandos.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts