A.Davisas siautėjo prieš K. Porzingį, o „Timberwolves“ pasiekė istorinę pergalę (VIDEO, REZULTATAI)

Naujojo Orleano „Pelicans“ tik po pratęsimo sugebėjo iškovoti itin sudėtingą pergalę 123:118 prieš Nujorko „Knicks“ komandą.

Šiose rungtynėse tiesiog fantastiškas buvo Anthony Davisas, kuris pelnė net 48 taškus (15/24 dvit., 2/6 trit., 12/15 baud.), atkovojo 17 ir perėmė 4 kamuolius bei blokavo 3 metimus. „Pelicas“ lyderis tapo antruoju krepšininku „Madison Square Garden“ arenoje, kuris nėra „Knicks“ žaidėjas, pelniusi daugiau negu 45 taškus ir atkovojusiu daugiau negu 15 kamuolių.

Pirmasis toks buvo Wiltas Chamberlainas, kuris 196-aisiais pelnė 58 taškus ir atkovojo 22 kamuolius.

Dar iki trečio kėlinio pabaigos „Pelicans“ atslikinėjo net 19 taškų skirtumu, tačiau sumažinę atsilikimą prieš ketvirtą kėlinį ir jį laimėję 27:13 išplėšė pratęsimą. Papildomo laiko metu „Pelicans“ atrodė užtikrinčiau už varovus bei iškovojo sunkią pergalę.

„Knicks“ ekipoje Kristapas Porzingis (5 per. kam.) ir timas Hardaway (2/10 trit.) pelnė po 25 taškus, Jarretas Jackas pridėjo 22 (8 rez. perd.), Enesas Kanteris 18 (10 atk. kam.).

„Pelicans“ gretose A. Davisas su 48 taškais buvo rezultatyviausias, Jrue Holiday pridėjo 31, E‘Twaunas Moore‘as pelnė 16, o DeMarcusas Cousinsas 15 taškų (16 atk. kam.).

Tuo metu Minesotos „Timberwolves“ 120:103 susitvarkė su Portlendo „Trail Blazers“ ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

„Timberwolves“ ekipa antrą kartą komandos istorijoje penkių namuose žaistų rungtynių seriją užbaigė iškovodama visas pergales. Taip pat Minesotos komanda visas varžoves pranoko dviženkliu taškų skirtumu ir vuditiniškai triumfavo 18,8 taškų skirtumu.

Trylika metų NBA atkrintamosiose varžybose nebuvusi Minesotos ekipa iškovojo 29 pergales ir turi tiek pat, kiek trečioje vietoje esanti San Antonio „Spurs“, tiesa, „Timberwolves“ turi vienu pralaimėjimu daugiau.

„Timberwolves“ ekipoje Jimmy Butleris pelnė 24 taškus, Jeffas Teague‘as pridėjo 22 (8 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 20 (11 atk. kam.), Andrew Wigginsas 17, o Tajas Gibsons 12.

„Trail Blazers“ ekipoje Damianas Lillardas pelnė 21 tašką (8 rez. perd.), C.J. McCollumas ir Patas Connaughtonas pridėjo po 18.

Milvokio „Bucks“ 79:97 Majamio „Heat“