Joffrey Lauvergne’as pratęsė sutartį su „Žalgiriu“

J. Lauvergne'ui patinka Kaune

Prancūzų vidurio puolėjas J. Lauvergne Kaune liks iki 2023 metų vasaros. Apie tai 29-erių krepšininkas ekipos draugams pranešė iškart po dramatiškos pergalės prieš Valencia“, o jau netrukus apie tai ėmė pranešinėti ir įvairūs naujienų portalai.

Vos atvykęs į Kauną, tris sezonus NBA praleidęs aukštaūgis išsyk ėmė rodyti vieno komandos vedlių vertą statistiką, pagal rezultatyvumą ir renkamus naudingumo balus nusileisdamas tik žaliai baltų herojui ir paskutinių sekundžių metimų meistrui Mariui Grigoniui.

Pats krepšininkas teigė, kad jam patinka atmosfera komandoje, organizacija, Kauno miestas. Kad šie žodžiai yra tiesa, nesunku įžvelgti dažnai laime švytinčiame geraširdžio prancūzų milžino veide.

Anksčiau aukštaūgis rungtyniavo tokiose Eurolygos ekipose kaip Valencia“, Belgrado Partizan“, Maskvos srities Khimki“ bei Stambulo Fenerbahce“. NBA lygoje jis atstovavo Denver Nuggets“, Oklahoma City Thunder“, Chicago Bulls, San Antonio Spurs“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts