A. Juškevičius buvo blankus, o „Nanterre“ patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

Lietuvio atstovaujama Prancūzijos ekipa namų lygoje patyrė pralaimėjimą prieš lentelės kaimynus. Adas Juškevičius su "Nanterre92" (9-6) svečiuose nusileido "Elan Bearnais" (10-5) rezultatu 84-75 (16:15, 28:24, 24:12, 16:24).

Susitikimas buvo banguotas, o komandos žaidė įvairų krepšinį, kuris priklausė nuo kėlinio. Visgi namai šiame mače atrodė kur kas geriau ir laimėjo 3 iš 4 kėlinių, kurių pakako pergalei.

A. Juškevičius žaidė 24 minutes per kurias pelnė 3 taškus (0/0 dvitaškių, 1/4 tritaškiai, 0/0 baudos metimai), jis taip pat atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį, tačiau prasižengė 3 kartus ir suklydo kartą.

Mūsiškio komandoje rezultatyviausias buvo J. Senglin su 22 taškais.

Nugalėtojų komandoje C. Harrisas surinko 19, o 18 taškų pridėjo M. McConnellas.