A. Juškevičius buvo rezultatyvesnis, tačiau M. Kalniečio ekipa šventė pirmą pergalę serijoje

Prancūzijos krepšinio lygos atkrintamųjų etape susitiko dvi ekipos, kurios turi po lietuvį legionierių. Mantas Kalnietis su atstovaujama Vilerbano ASVEL ekipa pranoko Ado Juškevičiaus "Nanterre 92" rezultatu 91:72 (29:24, 23:18, 17:15, 22:15) ir serijoje išsiveržė 1:0.

Pusfinalį nuo pirmo kėlinio geriau pradėjo ASVEL krepšininkai, kurie po truputi kūrėsi pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką jį dar padidino. Antroje rungtynių dalyje niekas nesikeitė ir skirtumas tarp komandų tik didėjo, ko sekoje "Nanterre 92" patyrė sutriuškinimą.

M. Kalnietis per 26 minutės pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 4 pražangas, tačiau sykį prasižengė, 2 sykius suklydo ir pasirodymą baigė su 16 naudingumo balų.

Jam talkino A. Payne su 21 tašku.

A. Juškevičius pralaimėtojų ekipai pelnė 11 taškų per 20 minučių (1/1 dvitaškis, 2/5 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo kamuolį, išprovokavo pražangą, tačiau 3 sykius pažeidė taisykles, 2 kartus suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

Rezultatyviausias komandoje buvo N. Johnsonas su 18 taškų.