Š. Jasikevičius: „Woltersas vyksta su komanda, Leo jau pradėjo treniruotis“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" išvyko į Milaną, kur jau ketvirtadienį lauks dar viena žūtbūtinė kova su "AX Armani" komanda.

Savaitgalį LKL rungtynes praleido čiurną pasitempęs Nate'as Woltersas, tačiau amerikietis išvyko į madų sostinę. Šarūnas Jasikevičius taip pat atskleidė, kad po truputi į treniruotes grįžta Leo Westermannas.

Kalbėdamas apie Woltersą, Šaras sakė: "Gana gerai treniravosi, manau, po kažkiek laiko bus visai normaliai. Pasekmės matosi, bet dar yra 48 valandos nuo vakar, tikiuosi, kad dar pagerins situaciją."

"Leo juda 40-50 procentų, sunku pasakyti, kiek. Jeigu koja netins, neatsiras komplikacijų, jis krūvį didins. Jei komplikacijų atsiranda, bandoma tą krūvį mažinti", – apie prancūzo situaciją užsiminė strategas.

Milano komanda pastaruoju metu Eurolygoje yra susidūrusi su sunkumais, tačiau Šaras teigia, kad daugumą rungtynių "AX Armani" galėjo laimėti.

"Jie visas galėjo laimėti: tiek su "Barcelona", tiek su "Bayern", o Baskonijoje vienu metu pirmavo 15 taškų persvara. Kažkiek banguoja, tačiau gana normalu, nes su tokiu puolimo potencialu jie labai lengvai gali nueiti į priekį. Svarbiausia būtų neprasileisti didžiulio spurto ir eiti po truputį.

Svarbiausias dalykas, kad tai yra komanda numeris vienas Eurolygoje su savo puolimo potencialu ir reikia tai sumažinti, pristabdyti. Negalime žaisti rungtynes apie 90 taškų. Reikia stengtis juos palikti apie 75 taškus", – pridūrė Jasikevičius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts