A. Juškevičius padėjo iškovoti pergalę FIBA čempionų lygoje (VIDEO)

Prancūzijos komandą atstovaujantis lietuvis ir vėl padėjo komandai pasiekti teigiamą rezultatą, tik šį kartą FIBA čempionų lygoje. Adas Juškevičius su "Nanterre 92" komanda pasiekė pirmą pergalę atkrintamosiose prieš Stambulo "Bešiktaš" rezultatu 68-58 (16:18, 18:9, 19:18, 15:14).

Dėka antro kėlinio namai galėjo atsipūsti šioje varginančio ir atkaklioje kovoje. Tris ketvirčiai iš keturių klostėsi taškas į tašką ir abi komandos norėjo pirmą tarpusavio akistatą laimėti, tačiau Prancūzijoje vykusios rungtynės baigėsi mūsiškio komandos pergale.

A. Juškevičius per 28 minutes pelnė 12 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, tačiau suklydo 2 kartus ir tiek pat prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo L. Konate su 13 taškų.

Pralaimėtojų gretose K. Gibsonas ir I. Buva surinko po 10 taškų.