J. Mačiulio ir L. Lekavičiaus susitikime Graikijoje triumfavo pastarasis (VIDEO)

Graikijos krepšinio komandas atstovaujantys lietuviai pirmą kartą susitiko šiame sezone ir išbandė savo jėgas. Lukas Lekavičius, kuris žaidžia Atėnų "Panathinaikos" (9-0) gretose pasiekė triuškinančią pergalę prieš Atėnų AEK (7-3) ekipą, kurią atstovauja Jonas Mačiulis. Galutinis rungtynių rezultatas 111-79 (36:16, 21:21, 30:23, 24:19).

Jau nuo pirmo kėlinio derbio rungtynėse "Panathnikaikos" išsiveržė į priekį ir susikūrė galingą pranašumą, kurio užteko triumfuoti rungtynėse.

L. Lekavičius prie nugalėtojų komandos prisidėjo 14 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), kuriuos pelnė per 20 minučių. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 kartus ir kartą prasižengė.

S. Lasme buvo rezultatyviausas ir pelnė 16 taškų.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausi buvo po 12 taškų pelnę X. Rathan-Mayesas ir V. Hunteris.

Jonas Mačiulis žaidė 25 minutes ir pelnė 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo vieną kamuolį, tačiau du kartus prasižengė ir tiek pat prarado kamuolių.