„Pacers“ pergalės fone – vos du metimus pataikęs blankus Sabonis

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Domantas Sabonis sužaidė prasčiausias šio sezono rungtynes, tačiau tai nesutrukdė Indianos „Pacers“ (5-8) iškovoti pergalę. Ricko Carlisle auklėtiniai išvykos rungtynėse 111:100 (32:30, 28:21, 25:26, 26:23) nugalėjo Jutos „Jazz“ (8-4) krepšininkus, kuriems tai buvo jau trečioji nesėkmė per pastarąsias ketverias rungtynes.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Domantas Sabonis buvo toli nuo sau būdingos statistikos. Lietuvis per 31 minutę iš žaidimo krepšį sėkmingai atakavo vos 2 kartus bei pelnė 6 taškus (0/2 trit., 2/9 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir dėl išnaudotų pražangų limito buvo priverstas ankščiau laiko sėsti ant atsarginių žaidėjų suolo.

Abi komandos nuo pat rungtynių pradžios kovėsi taškas į tašką. Kiek didesnį pranašumą „Pacers“ krepšininkai įgavo po ilgosios pertraukos, kai trumpam turėjo dviženklį pranašumą. Nors trečiojo ketvirčio pabaigoje „Jazz“ atsilikimą sugebėjo sumažinti, tačiau lemiamu metu vėl driokstelėję „Pacers“ krepšininkai vėl atstatė dviženklį pranašumą ir šventė svarbią pergalę.

Bene įsimintiniausias rungtynių momentas įvyko likus kiek mažiau nei keturioms minutėms iki mačo pabaigos, kai į konfliktą įsivėlė Mylesas Turneris, Rudy Gobertas, Donovanas Mitchellas ir Joe Inklesas – visi krepšininkai buvo išvaryti iš aikštės.

„Pacers“ ekipą į pergalę vedė Malcolmas Brogdonas, kuris per 37 minutes pelnė 30 taškų (2/7 trit., 8/16 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jazz“: Donovanas Mitchellas 26, Rudy Gobertas 19, Jordanas Clarksonas 11.

Pacers“: Malcolmas Brogdonas 30, T.J. McConnellis 21, Kelanas Martinas 14, Mylesas Turneris 13, Chrisas Duarte 11.