Š. Jasikevičius: „Šiai komandai reikia pereiti tokias rungtynes“ (VIDEO)

Kauno „Žalgiris“ niekada nebuvo laimėjęs OAKA arenoje, tačiau viskam kažkada ateina pabaiga. Antrą sezoną paeiliui prireikė 45 minučių, bet 2018 metų spalio 26 dieną Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai galiausiai svečių arenoje patiesė Atėnų „Panathinaikos“.

Pirmą kartą moderniosios Eurolygos istorijoje, po 10 pralaimėjimų iš eilės. Kauniečiai triumfavo per pratęsimą – 87:83 ir įsirašė antrąją pergalę šį sezoną.

„Fantastinė pergalė, fantastinis vakaras mūsų komandai, – po dvikovos spindėjo Šarūnas Jasikevičius. – Ne tik kalbant apie pergalę, bet galvoju, kad šiai komandai reikia praeiti tokias rungtynes, tokias atmosferas, kad ji augtų".

"Pirma pusė buvo beveik ideali, paskui kažkiek pametėme galvas. Visgi pabrėžiu, kad OAKA arenoje nepamesti galvų yra sunkoka. Svarbiausia, kad ištraukėme, tai rodo charakterį. Aš neabejoju dėl jų charakterio, bet yra nauji metai ir charakterį reikia rodyti kiekvieną dieną", – pridūrė Šaras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts