J. Valančiūnas buvo lyderis, tačiau to nepakako – „Grizzlies“ krito prieš „Celtics“

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, kuri dar neseniai rodė tik pergalingą žaidimą. Jonas Valančiūnas su Memfio „Grizzlies“ (20-24) turėjo pripažinti Bostono „Celtics“ (29-14) pranašumą rezultatu 95:119 (27:25, 17:33, 19:41, 32:20).

Dar pirmame kėlinyje pavyko pirmauti mūsiškio komandai, o antrame taip pat kartą išsiveržti į priekį. Visgi, tuomet puikiai žaisti pradėjo Bostono krepšininkai, kurie spėjo iki ilgosios pertraukos susikurti dviženklį pranašumą. Antroje rungtynių pusėje varžovai pirmavo netgi 38 taškų skirtumu ir pasiekė lengvą pergalę.

J. Valančiūnas per 27 minutes pelnė 16 taškų (1/2 tritaškiai), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius ir tiek pat blokavo.

Priešininkų gretose J. Tatumas pelnė 23 taškus, D. Theis pridėjo 14.