„Chimki“ Rusijos antrojoje lygoje lieka be pergalių

Dėl finansinių sunkumų iš Eurolygos ir Vieningosios lygos pasitraukęs Maskvos srities „Chimki“ klubas sužaidė antrąsias rungtynės antrojoje Rusijos lygoje. Andrejaus Malcevo auklėtiniai išvykoje 78:84 (21:30, 20:16, 14:24, 18:19) nusileido Iževsko „Dome-Springs“ klubui ir patyrė antrąją nesėkmę iš tiek pat galimų.

Pirmajame kėlinyje „Chimki“ užtikrintai pirmavo ir vienu metu turėjo net 11 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir persvėrė rezultatą, tačiau šeimininkai neilgai trukus susigrąžino turėtą pranašumą. Vis tik antrojoje rungtynių pusėje „Chimki“ metimai iš žaidimo skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję šeimininkai sugebėjo pabėgti nuo varžovų ir šventė pirmąją šio sezono pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jevgenijus Fidijus, kuris į „Chimki“ krepšį įmetė 23 taškus.

Praėjusią savaitę „Chimki“ taip pat baigė pasirodymą Rusijos taurės turnyre, kur šešioliktfinalyje nusileido Tambovo „Tambov“ klubui.

„Dome-Springs“: J. Fidijus 23, A. Vzdykhalkinas 14, D. Makejevas 13.

„Chimki“: A. Vostrikovas 16, A. Korčaginas 11, I. Rusetskis 10.