Valančiūnas potencialus kandidatas persikelti į „Lakers“

Superžvaigždžių kupina Los Andželo „Lakers“ ekipa tikriausiai yra viena iš kandidačių triumfuoti NBA pirmenybėse šį sezoną. Vis tik, pasak NBA lygos apžvalgininko Lee Trano „Lakers“ komandai yra labai svarbu atnaujinti savo priekinę liniją, o vienas iš realiausių ir tinkamiausių kandidatų yra būtent Lietuvos bokštas Jonas Valančiūnas.

Kaip rašo portalas „Fadeaway World“ jeigu „Lakers“ ekipa tikrai nori tapti NBA čempionais, jiems reiktų atsikratyti Russello Westbrooko, už kurį mainais iš „Pelicans“ komandos gautų Joną Valančiūną, Devonte Grahamą ir Tomašą Satoransky.

Jonas Valančiūnas šiame sezone fiksuoja įspūdingus statistinius rodiklius ir per rungtynes vidutiniškai renka po 18,5 taško, atkovoja po 12,3 kamuolio ir yra vienas taikliausiu tritaškininkų lygoje.

Jeigu lietuvis vis tik prisijungtų prie Los Andželo „Lakers“ ekipos jis užimtų vidurio puolėjo poziciją ir tai leistų vienam iš komandos lyderių Anthony Davisui užimti jam labiau mėgstamą ir priimtiną sunkiojo krašto puolėjo poziciją.

Portale taip pat rašoma, kad nors Russellas Westbrookas ir yra individualiai geresnis už visus šiuos krepšininkus, tačiau Jono Valančiūno atėjimas į „Lakers“ padėtų komandai siekti geresnių rezultatų. Tuo tarpu išloštų ir Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda, kuri galėtų sudaryti savo didįjį trejetą su Russellu Westbrooku, Zionu Williamsonu ir Brandonu Ingramu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts