A. Juškevičius žaidė trumpai, tačiau tapo komandos lyderiu ir padėjo iškovoti pergalę

Prancūzijoje rungtyniaujantis lietuvis ir vėl svariai prisidėjo prie pergalės nacionalinėje lygoje. Adas Juškevičius su "Nanterre 92" (14-8) klubu namuose nugalėjo Levallois (11-11) krepšininkus rezultatu 90-82 (23:18, 21:19, 20:25 26:20).

Rugtynės nebuvo lengvos, o mūsiškio komanda niekaip negalėjo atitrūkti nuo varžovų, nors pirmuosius du kėlinius ir laimėjo. Trečiame kėlinyje svečiai sužaidė daug geriau ir sušvelnino deficitą, tačiau paskutiniame ketvirtyje namai susikaupė ir užbaigė viską pergale.

A. Juškevičius per 16 minučių pelnė 15 taškų (1/1 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 7/7 baudos metimai), jis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Jam talkino J. Senglinas su 14 taškų, dar 13 pridėjo J. Gamble.

Pralaimėtojų gretose D. Michineau surinko 19 taškų.