Namuose E. Kairio komandai pralaimėjęs „Nevėžis“ susikomplikavo situaciją FIBA Europos taurėje (VIDEO)

FIBA Europos taurėje nesėkmę šiandien patyręs „Nevėžis“ baigė antrojo etapo pirmojo rato kovas .

Kėdainiečiai savo aikštėje 75:78 nusileido „Damir Insat“ klubui iš Turkijos. Po šios nesėkmės Lietuvos komanda pirmąjį ratą baigė vos su viena pergale ir turės gerokai pagerinti šį rodiklį antrajame rate, jei norės patekti į kitą turnyro etapą.

Visas rungtynes lygiai su varžovais žaidę šeimininkai varžovams leido pabėgti po pertraukos, o ketvirtajame kėlinyje varžovai dar turėjo dviženklę persvarą. Visgi, sėkmingo žaidimo paskutinę minutę dėka „Nevėžiui“ pavyko sumažinti deficitą iki trijų taškų.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Valerijus Likhodejus, kuris pelnė 24 taškus. 19 pridėjo Jamesas Woodardas, o beveik be keitimų žaidusio Tado Sedekerskio sąskaitoje 13 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

Evaldas Kairys nugalėtojų gretose aikštėje praleido 12 minučių, per kurias pelnė 8 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.