Po pralaimėto Eurolygos finalo – ispanų kritika Šarui

jasikevičius po pralaimėto finalo sulaukė kritikos

Sekmadienio vakaro Eurolygos finalas, kuriame grūmėsi Katalonijos ir Lietuvos krepšinio sirgalių favoritė „Barcelona“ bei Stamblo „Anadolu Efes“, sulaukė skambių ir plačių atgarsių Ispanijos žiniasklaidos puslapiuose. Bene daugiausiai kritikos strėlių teko katalonų treneriui Šarūnui Jasikevičiui ir nuo sezono pradžios ekipos lyderiu vadintam Nikolai Mirotičiui. Treneris kritikuotas dėl netinkamai išnaudotos sudėties, o N. Mirotičiumi eilinį kartą buvo nusivilta dėl silpnokos šio krepšininko psichologijos.

45 metų lietuvis buvo kaltinamas tuo, kad sunkiai tvarkėsi su nervais ir įtampa, bei per mažą vaidmenį viso finalo ketverto metu patikėjo „Barca“ kapitonui Pierre'ui Oriolai, gynybos specialistui Adamui Hangai.

Šie krepšininkai, anot keleto ispan apžvalgininkų, būtų buvė itin svarbūs gynybos ramsčiai saugantis nuo Vasilje Mičičiaus bei Shane'o Larkino rezultatyvaus žaidimo. Vis dėlto, šaras nemažai rėmėsi lėtapėdžiu Pau Gasoliu, kurį sezono eigoje pasikvietė įkalbėtas pastarojo artimo draugo Juano Carloso Navarro.

Kita vertus, ne visi ispanai buvo tokie kritiški. Kai kurie apžvalgininkai, kaip antai Jose Ignacio Hoguetas iš „El Mundo Deportivo“ pažymėjo, kad šiame sezone pasiekta nemažai: laimėti reguliarieji Ispanijos ir Eurolygos sezonai, pasiektas Eurolygos finalas. Jo manymu, kitos ekipos iki titulo ėjo metų metus, tad „Barcai“, net ir su visomis savo žvaigždėmis, dar reikia laiko atsiskleisti.

Kad ir kaip ten būtų, katalonų nusivylimas suprantamas ir nesunkiai paaiškinamas – per Eurolygos 16 finalo ketvertų, kuriuose dalyvavo, „Barcelona“ sugebėjo laimėti vos du čempionų titulus – 2003 ir 2010 metais.

🔚 ¡FINAAAAAL!❌ No ha podido ser. El Efes se impone al Barça y conquista la #EuroLeague

Posted by Mundo Deportivo on Sunday, May 30, 2021
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts