M. Kalniečio startas finalo serijoje solidus – komanda iškovojo pirmą pergalę (VIDEO)

Prancūzijos nacionalinėje lygoje jau vyksta finalinis etapas, kuriame dalyvauja ir vienas mūsų šalies atstovas. Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL ekipa sėkmingai pasiekė finalą, o jame jau iškovojo pirmą pergalę prieš Monako AS "Monaco" rezultatu 81:71 (24:21, 23:16, 17:17, 17:17).

Pastarieji užėmė antrą vietą reguliariame sezone, tad finalas turėtų būti be galo atkaklus. Pirmosios rungtynės buvo atkaklios, o namie žaidusi lietuvio ekipa sėkmingai pradėjo pirmus du kėlinius, per kuriuos pajėgė susikurti dviženklį pranašumą. Vėliau likę du ketvirčiai susiklostė visiškai lygiai ir pirmaujanti ekipa nepasikeitė.

M.Kalnietis per 23 minutes, pelnė 13 taškų (2/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 0/1 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau kartą suklydo, 3 kartus prasižengė, o pasirodymą baigė su 11 naudingumo balų.

Nugalėtojams daugiausiai pelnė L. Jean'as 14 taškų.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė E. Buckneris su 14 taškų.