Trečią mačą pralaimėjęs Memfis – ant prarajos krašto

valančiono ekipa prispausta prie sienos

Trečią nesėkmę paeiliui NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalo serijoje patyrė Memfio „Grizzlies“ krepšininkai, namuose vėl neatsilaikę prieš Jutos „Jazz“ ir nusileidę 113:120 ((31:34, 23:25, 33:41, 26:20).

Jonas Valančiūnas, per 35 žaidimo minutes sumetęs 14 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių, vėl buvo pastebima figūra aikštėje.

Pirmoje rungtynių pusėje virė apylygė kova ir Memfio komanda didžiąją pertrauką pasitiko turėdama vos 5 taškų deficitą. Vis dėlto, trečiajame kėlinyje net 41 tašką surinkę Solt Leik Sičio atstovai padidino savo pranašumą iki dviženklio.

Kaip ir trečiosiose serijos rungtynėse, į lemiamą spurtą šeimininkai bandė kilti ketvirtajame kėlinyje, kuomet likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes komandas teskyrė vos 4 taškai (106:110). Vis dėlto, du taiklūs Mike'o Conley ir Bojano Bogdanovičiaus tritaškiai greitai paskandino beatgimstančią JV ir jo komandos draugų viltį išlyginti serijos rezultatą.

Serijoje 1:3 atsiliekantis ir teisės klysti nebeturintis Memfis sekantį mačą Solt Leik Sičio „Vivint“ arenoje žais naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį.