Sensacija LKL – „Žalgiris“ krito prieš „Šiaulius“

Slogiai startavęs, varžovus į priekį paleidęs bei jų taip ir nepagavęs Kauno „Žalgiris“ (17-2) patyrė savo pirmąją „Betsafe-LKL“ nesėkmę namuose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius nustebino „Šiauliai“ (6-13), kurie svečiuose iškovojo sensacingą pergalę 86:83 (17:23, 26:14, 20:20, 23:26).

Du kėlinius taškas į tašką su favoritais žaidė „Šiauliai“ po pertraukos pradėjo juos stebinti bei įgijo dviženklį pranašumą 54:43, kurį išsaugojo iki ketvirtojo kėlinio.

Nors lemiamo ketvirčio viduryje „Žalgiris“ pasivijo 68:70, tris svarbius tritaškius smeigęs Evaldas Šaulys atstatė dviženklę persvarą 81:70.

Kauniečiai kovojo iki galo ir per dvi minutes priartėjo 78:81, tačiau paskutinėmis sekundėmis „Šiauliai“ išsaugojo dramatišką pergalę taiklių baudų metimų dėka.