A.Rubitas lieka Eurolygoje

Augustine'as Rubitas lieka Eurolygoje

Praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjas bei ganėtinai vidutinius statistinius rodiklius demonstravęs Augustine‘as Rubitas oficialiai pranešė, kad toliau savo karjerą tęs Vokietijoje.

„Žalgirio“ paleistas 32-ejų puolėjas sukirto rankomis su Miuncheno „Bayern“ ekipa ir kitą sezoną toliau rungtyniaus Eurolygoje. „Bayern“ klubo vadovybė taip pat pranešė, kad sulig šiuo pasirašymu buvo baigti visi komandos komplektacijos darbai.

Vertėtų priminti, jog A.Rubitas pernai į Kauną atvyko sudaręs kontraktą su „Žalgiriu“ pagal formulę 1+1, bet Lietuvos krepšinio lygos čempionai nusprendė neaktyvuoti pliuso sąlygos ir atsisakyti amerikiečio paslaugų.

Vilkėdamas Kauno „Žalgirio“ marškinėlius A.Rubitas  Eurolygoje vidutiniškai aikštelėje praleisdavo po 19 minučių, rinkdavo po 8,1 taško, atkovodavo po 4,2 atkovoto atšokusio kamuolio ir į savo asmeninę sąskaitą įsirašydavo po 9,4 naudingumo balo.

https://www.youtube.com/watch?v=tDIxCwLHcsg

Lietuvos krepšinio lygoje krepšininko rodikliai buvo kiek žemesni ir siekė 7,4 taško, 2,9 atšokusio kamuolio bei 8,6 naudingumo balo bendroje įskaitoje. Tiesa, Augustine‘as Rubito pataikymas iš toli šalies lygoje siekė 51,1 procentą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts