A. Sabonis nuo šiol mėgausis pensija?

Krepšinio genijai Arvydas ir Domantas Saboniai

Neseniai po poros kadencijų LKF prezidento pareigas Vydui Gedvilui užleidęs buvęs šalies krepšinio vadovas Arvydas Sabonis, panašu, artimiausiam laikotarpiui rimtų reikalų nėra numatęs.

Neseniai Madrido „Real“ klubui prijaučiančiam ispanų žiniasklaidos portalui „La Galerna“ duotame interviu Lietuvos krepšinio legenda labai gražiai prisiminė būtent karališkajame Ispanijos sostinės klube praleistus trejus metus.

„Treji metai Madride buvo patys smagiausi per visą mano karjerą užsienyje. Klube buvome kaip šeima. Nors keitėsi treneriai, niekas nerūpėjo. Klube vyravo šeimyninė atmosfera. Tuo metu europiečio tikslas buvo atsidurti „Real“ komandoje. Dabar svajonė yra NBA, tačiau tais laikais tai buvo sunkiai įmanoma. Kas man galėjo pasakyti, kad vieną dieną žaisiu NBA? Arba kad vieną dieną paliksiu Lietuvą? Dėl politinių aplinkybių tai buvo utopija“, – apie tolimus praeities įvykius „La Galerna“ portalo atstovui ir buvusiam komandos bendražygiui Jose Biriukovui, su kuriuo 1995 metais kartu laimėjo Eurolygą, pasakojo A. Sabonis.

Duotame interviu A. Sabonis dar išdavė, jog 2004-ųjų pavasarį netikėtai patirtas skaudus pralaimėjimas Tel Avive prieš „Maccabi“, kuris užvėrė kelią į Eurolygos finalo ketvertą, lėmė skausmingą sprendimą baigti žaidėjo karjerą.

Paklaustas apie tolimesnes karjeros perspektyvas, A. Sabonis netikėtai atrėžė, jog jam jau pakanka aktyvių veiklų ir jis nori daugiau laiko skirti laisvalaikiui.

„Kiekvienam žmogui ateina laikas, kai jis turi pagyventi tik dėl savęs. Viskas, ko aš noriu, eiti į rungtynes ir jas žiūrėti iš šalies. Atėjo laikas mėgautis gyvenimu“ – teigė geriausias visų laikų Lietuvos krepšininkas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts