A.Velička keičia karjeros kryptį

A.Velička keičia karjeros kryptį

Vienas talentingiausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų Arnas Velička nusprendė pakeisti savo karjeros kryptį. Kita krepšininko stotelė Vokietija.

Pirmadienį Prancūzijos klubas „Chalons-Reims“ savo pranešime spaudai paskelbė jog bendru ir abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su lietuviu A.Velička. Kodėl įvyko abipusis susitarimas ir kokios buvo jo priežastys Prancūzijos klubo vadovybė neatskleidė. Visai netrukus paaiškėjo, kad 21 metų 195 cm ūgio atakuojantis gynėjas vyksta į Vokietiją ir prisijungs prie Braunšveigo „Lowen“ ekipos.

Įdomu tai, kad po šio sprendimo „Instagram“ socialinem tinkle leituvis sulaukė NBA žvaigždės Denniso Schroderio sveikinimo. „Los Angeleo Lakers“ komandą NBA lygoje atstovaujantis gynėjas taip pat yra ir naujojo Lietuvos talento klubo – „Lowen Braunschweig“ savininkas.

„Sveikas atvykęs į Lowen liūtų miestą“, – ties A.Veličkos nuotrauka savo „Instagram“ paskyroje rašė „Lakers“ žvaigždė.

Atstovaudamas „Chalons-Reims“ klubą, lietuvis Prancūzijos čempionate vidutiniškai praleisdavo 25 minutes, pelnydavo po 11,4 taško, atkovodavo 2,8 atšokusio kamuolio, atlikdavo 5,2 rezultatyvaus perdavimo ir bendroje įskaitoje rinkdavo 15,1 naudingumo balu. Tačiau būtinai reikėtų paminėti „Chalon-Reims“ klubas šiais metais nežaidė jokiose tarptautinėse varžybose, o Prancūzijos pirmenybėse sužaidė vos 11 rungtynių, per kurias iškovojo 3 pergales.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts