Bandymų laikotarpis baigtas – M.Schilleris palieka „Žalgirį“

Kauno "Žalgiris" atsisveikino su M.Schilleriu

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris palieka komandą. Tokį sprendimą Lietuvos čempionų vadovybė priėmė po pralaimėjimais paženklinto naujojo Eurolygos sezono bei neįkvepiančio pasirodymo šalies pirmenybėse.

„Akivaizdu, kad komanda nežaidžia taip, kaip visi norėtume, kad žaistų. Prieš porą dienų minėjome, kad visi turime prisiimti atsakomybę. Vaizdas vakarykštėse rungtynėse ir vėl neįtikino, todėl negalėjome aukoti brangaus laiko ir nutarėme imtis greitų sprendimų“, – sakė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas. – Tai nereiškia, kad viskas, ką darė treneris M.Schilleris, buvo blogai. Per kartu praleistus 15 mėnesių iš jo pasisėmėme daug pozityvių dalykų. Dėkojame jam už jo darbą ir atsidavimą „Žalgiriui“.

Pasiruošimo sezonui metu M.Schillerio vedamas Kauno „Žalgiris“ nelaimėjo nė vienerių rungtynių, o Lietuvos krepšinio lygoje visos pergalės buvo pasiektos per skausmus ir didžiulę įtampą. Eurolygos startas kauniečiams taip pat nesusiklostė dėkingai – pirmosiose rungtynėse buvo pralaimėta Vilerbano „ASVEL“ ekipai, o antrosiose pripažintas ir Sankt Peterburgo „Zenit“ pranašumas.

Dabar jau buvusį komanods strategą M.Schillerį artimiausiu metu pakeis 54 metų krepšinio specialistas iš Slovėnijos Jure Zdovcas. Šiuo metu su būsimu vyriausiuoju treneriu yra derinami paskutiniai sutarties formalumai, o artimiausiose rungtynėse už kauniečių ekipos vairo stos Arne Woltmannas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts