Traumų virtinė: „Anadolu Efes“ neteko savo lyderio, susitraumavo ir „AX Armani“ įžaidėjas

Artėjant lemiamoms Eurolygos kovoms dvi turnyrinės lentelės apačioje esančios komandos pranešė apie traumas patyrusius jų žaidėjus.

„Anadolu Efes“ komanda, su kuria penktadienį susitiks Kauno „Žalgiris“, ilgam laikui neteko vieno iš savo lyderių Zorano Dragičiaus. Slovėnas patyrė kelio traumą ir šį sezoną savo komandai jau nebepadės.

Turkams tai bus skaudi netektis, nes pastaruoju metu vis geresnę formą įgavęs Z. Dragičius per mačą vidutiniškai rinko po 10,6 taško ir 2,7 rezultatyvaus perdavimo. Per paskutinius šešis mačus jo statistika buvo dar geresnė – 15,3 taško ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Nuo traumų nukentėjo ir trijų lietuvių „AX Armani“ komanda. Pranešama, jog susižeidė pagrindinis komandos įžaidėjas Jordanas Theodore‘as. 28 minutes vidutiniškai šiame Eurolygos sezone žaidęs krepšininkas vidutiniškai pelno po 12,6 taško ir atlieka po 4,7 rezultatyvaus perdavimo.

Komandos draugo trauma gali atnešti papildomo žaidybinio laiko pastaruoju metu vis dažniau ant suolo sėdinčiam Lietuvos rinktinės įžaidėjui Mantui Kalniečiui, kuris paskutiniame Eurolygos mače taip ir nepasirodė aikštėje visą susitikimą praleidęs ant suolo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts