Antrojoje rungtynių pusėje prabudusi „Barcelona“ dramatiškai krito prieš „Zenit“

Pirmosiose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse sunkią pergalę iškovojo „Zenit“ krepšininkai, kurie išvykoje 76:74 (21:21, 27:13, 13:20, 15:20) nugalėjo „Barcelona“ ekipai ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Rungtynėse „Barcelona“ labiausiai strigo antrajame kėlinyje, kuriame sugebėjo realizuoti vos 3 metimus iš žaidimo. Antrajame ketvirtyje katalonai pataikė tik 2 dvitaškius metimus iš 12, o „Zenit“ vienu metu turėjo net 17 taškų persvarą. Vis tik, po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai iš karto perėmė rungtynių kontrolę, o likus paskutinei minutei pademonstravę charakterį išlygino rezultatą. Tačiau rungtynių didvyriu tapo Kevinas Pangasos, kurio dvitaškis atvedė „Zenit“ į pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kevinas Pangosas, kuris per pert 35 minutes pelnė 19 taškų (4/6 trit., 3/3 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose šį vakarą spindėjo po krepšiu karaliavęs Brandonas Daviesas, kuris per 37 žaidimo minutes pelnė 16 taškų (2/2 trit., 3/7 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.