Apie pasikeitimus „Žalgirio“ sudėtyje kalbėjęs Šaras: „Šiemet situacija bus blogesnė“

Kauno "Žalgirio" strategas Šarūnas Jasikevičiaus bendraudamas su Katalonijos žiniasklaida prakalbo apie komandos komplektaciją ir savo paties ateitį.

Žalgiriečiai šią vasarą neteko didžiosios dalies žaidėjų, į kurių vietą buvo pakviesti nauji veidai.

Paklaustas apie šias permainas, Šaras teigė: "Kasmet mes turime visiškai naują komandą ir šiemet situacija bus dar blogesnė. Sudėtyje pakeisime mažiausiai septynis žaidėjus, praktiškai visus aukštaūgius. Esame pripratę prie to, tačiau tai – labai sunkus procesas kiekvieną sezoną vėl mokyti tos pačios sistemos."

Kalbėdamas apie naujokus, Šaras prabilo ir apie kauniečių strategiją pasirašnt sutartis.

"Mes esame iš tų komandų, kurios arba labai greitai pasirašo žaidėjus, arba rinkoje laukia iki paskutinių sekundžių, kai kainos krenta žemyn. Esu realistas. Sudėties formavimo klausimu daug dirbame viso sezono metu, siekiame pasirašyti sutartis kaip galima greičiau, kad galėtume kuo greičiau pradėti dirbti. Kartais pavyksta, kartais – ne. Pavyzdžiui, praėjusiais metais įžaidėjo neturėjome iki rugsėjo pabaigos", – tęsė strategas.

Galiausiai paklaustas apie savo ateitį, Š. Jasikevičius pridūrė: "Nepasakyčiau, kad tai tik laiko klausimas. Man asmeniškai klubo vardas nereiškia tiek daug. Man svarbu, su kuo teks dirbti, ar pavyks surinkti gerą komandą, ar tai bus laimintis klubas ir ar pavyks mėgautis tuo procesu."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts