„EWE Baskets“ šturmą atlaikęs „Rytas“ – kitame Čempionų lygos etape

Antrąją pergalę iš eilės FIBA Čempionų lygoje iškovojęs Vilniaus „Rytas“ (3-2) užsitikrino vietą kitame turnyro etape. Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 71:69 (19:17, 22:16, 17:18, 13:18) nugalėjo Oldenburgo „EWE Baskets“ (1-4) krepšininkus ir pakilo į pirmąją vietą grupėje.

„Rytas“ puikiai pradėjo rungtynes ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 7 taškų pranašumą. Po pertraukos grįžę šeimininkai ir toliau aktyviai kūrė atakas bei skirtumas vienu metu išaugo iki 12 taškų. Vis tik lemiamu metu svečiai stojo į lemiamą šturmą ir atsilikimą sumažino iki minimumo, nepaisant to likus kelioms sekundėms iki mačo pabaigos šaltus nervus išlaikę „Ryto“ krepšininkai šventė dramatišką pergalę.

Dar viena pergalė „Ryto“ krepšininkams leistų iškovoti tiesioginį kelialapį į aštuntfinalį. Jeigu vilniečiams pavyks palaužti Burgaso „San Pablo“ ekipą jiems nebetektų žaisti kvalifikacijos etape.

Rungtynėse „Ryto“ vedliu į pergalę tapo Gytis Radzevičius, kuris per 34 minutes surinko dvigubą dublį. Lietuvis iš viso prie pergalės pridėjo 13 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: Maurice'as Ndouras 15, Gytis Radzevičius 13, Vaidas Kariniauskas 12, Arnas Butkevičius 10.

„EWE Baskets“: Tai Odiase 19, Philas Pressey, Rickey Pauldingas ir Mattas Farrellas po 10.