Minutės pertraukėlė: „Žalgirį“ gyręs J. Valančiūnas, pagerbtas J. Kazlauskas ir A. Sabonio prisiminimai (VIDEO)

zalgiris.lt

Antradienį Eurolygos atkrintamųjų kovos vėl žaliai nudažė visą Kauno „Žalgirio“ areną. Nors žalgiriečiai kovingose trečiosiose serijos rungtynėse nusileido Stambulo „Fenerbahce“ klubui, sirgaliai išvydo puikią kovą ir fantastišką rungtynių atmosferą, kuri buvo užfiksuota ir naujausiame „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris epizode.

Laidos vedėja Dalia Belickaitė rungtynių metu sutiko Memfio „Grizzlies“ klube sezoną užbaigusį Joną Valančiūną, kuris Eurolygos dvikovoje palaikė žalgiriečius.

„Dabar ankštoki marškinėliai nuo šonkauliukų, o būtent Memfis ir garsėja jais, – šypsojosi žaliais marškinėliais, kuriuos dovanojo „Utenos Nealkoholinis alus“, pasipuošęs Jonas Valančiūnas. – JAV labai pasiilgau lietuviško maisto. Tai buvo vienas iš minusų. Labiausiai pasiilgau cepelinų.“

Vienas geriausių Lietuvos krepšininkų įvertino ir žalgiriečių pasiekimus Eurolygos reguliariojo sezono pabaigoje bei iškovotą bilietą į atkrintamąsias.

„Galima buvo tik pasvajoti apie tokią „Žalgirio“ reguliariojo sezono pabaigą. Tikrai būti malonu arenoje ir žiūrėti gerą „Žalgirio“ demonstruojamą krepšinį“, – aiškino J. Valančiūnas.

Per rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Fenerbahce“ ilgąją pertrauką buvo pagerbti 1998–1999 m. sezono Eurolygos čempionai bei į arenos palubes iškelti Eurolygos čempionų vyriausiojo trenerio Jono Kazlausko marškinėliai. Jam, kaip ir kitiems legendiniams žaidėjams, buvo įteikta ir Eurolygos taurės kopija, kurią pagamino bendrovės „Alpera“ juvelyrai.

„Iš to sezono turiu keletą relikvijų – kamuolį ir marškinėlius su žaidėjų parašais, – teigė J.Kazlauskas. – Yra ne vienas čempioniško sezono receptas. Vienas jų – komandinį dvasia, kuri yra jaučiama ir šio sezono „Žalgirio“ klube.“

Dvikovą stebėjęs LKF prezidentas Arvydas Sabonis kartu su D.Belickaite prisiminė ir 1998–1999 m. sezoną, kuriame legendinis krepšininkas buvo per plauką nuo to, jog prisijungtų prie Kauno ekipos.

„Jau buvau su žalgiriečiais susitikime Belgrade, bet kelios valandos prieš rungtynes gavau skambutį ir buvo pranešta, jog NBA lokautas baigėsi, – aiškino A.Sabonis. – „Žalgiris“ yra „Žalgiris“. Stebuklai vyksta, kurių daugelis nesitikėjo. Kamuolys apvalus, visko gali įvykti.“

Eurolygos ketvirtfinalio trečiojo serijos susitikimo nepraleido ir Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Manau, kad „Žalgiris“ yra unikali komanda, kuri rodo tvirtą charakterį bei tai, jog galima pasiekti bet ką“, – tvirtino S.Skvernelis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts