Eurolygoje – rekordinis lietuvių skaičius

Lietuvių skaičius Eurolygoje auga

Lietuvoje susidomėjimo Eurolygos krepšinio turnyru niekuomet nestigo, bet naujajame 2021-2022 metų sezone jo turėtų būti dar daugiau.

Nuo to laiko, kai buvo pakeistas Eurolygos formatas ir komandų skaičius iš pradžių sumažintas iki 16, o vėliau – padidintas iki 18 ekipų, dar niekada Senojo žemyno pagrindiniame vyrų klubinio krepšinio turnyre nerungtyniavo toks gausus krepšininkų iš Lietuvos skaičius.

Be Kauno „Žalgirio“, į kurį sugrįžo du seni Eurolygos vilkai Mantas Kalnietis bei Edgaras Ulanovas, Eurolygos užsienio klubuose išvysime dar 7 legionierius iš krepšinio tradicijomis visame pasaulyje garsėjančios Pabaltijo šalies.

Sankt Peterburgo „Zenit“ spalvas gins Mindaugas Kuzminskas bei Artūras Gudaitis, o Vitorijos „Baskonia“ aprangą toliau vilkės Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis. „Barcelona“ lietuvių trenerių štabo muštro klausys Rokas Jokubaitis, Eurolygoje debiutuojančiam „Monaco“ klubui pergalių siekti padės po ilgos pertraukos į Europos arenas sugrįžtantis Donatas Motiejūnas, o Maskvos CSKA varžovus bausti bus pasirengęs Marius Grigonis.

Nors Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei šią vasarą į Tokijo olimpines žaidynes prasibrauti nepavyko, didėjantis tautiečių skaičius Eurolygoje vienareikšmiškai byloja apie neblėstantį Lietuvos krepšininkų meistriškumo pripažinimą Europoje.

Maža to, Eurolygos fanų vos ne kiekviename ture laukia dviejų „lietuviškų“ klubų susirėmimai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts