Švedas vėl žais raudonarmiečių gretose

Švedas grįžta į CSKA

Neseniai skelbėmė apie Maskvos srities „Khimki“ klubo oficialų pasitraukimą iš VTB Vieningosios lygos, o buvęs šios komandos simbolis Aleksejus Švedas, panašu, jau žino, kad iš Maskvos norint tęsti karjerą jam niekur važiuoti nereikės.

Skelbiama, kad 32 metų gynėjas jau sukirto rankomis su Masvos CSKA. Nors krepšininką solidžiomis sumomis viliojo ir Kinijos klubai, pastarasis nepanoro palikti gimtinės dėl šeimos ir vaikų. A. Švedas su žmona turi nemažai verslo ir jo plėtros planų Rusijoje, tad toks sprendimas atrodo labai logiškas.

Anksčiau šis krepšininkas Maskvos CSKA klube rungtyniavo 2005-2012 metų sezonuose, jį kadaise iš menkai žinomo jauno talento į krepšinio žvaigždę išaugino garsus Lietuvos treneris Jonas Kazlauskas, visada tikėjęs šviesia ruso ateitimi. Po karjeros CSKA A. Švedas išmėgino jėgas NBA, kur atstovavo Minesotos „Timberwolves“, Hiustono „Rockets“, Niujorko „Knicks“, o 2015 metais grįžo į Rusiją ir iki pat šiolei atstovavo „Khimki“. Per 6 sezonus Pamaskvėje A. Švedo pavardė nuolat mirgėdavo rezultatyviausių VTB Vieningosios lygos bei Eurolygos žaidėjų sąrašų viršūnėse.

Šiandien CSKA dar oficialiai patvirtino, kad suderėjo dėl 1 metų sutarties su 31 metų 207cm ūgio Rusijos rinktinės vidurio puolėju Vladimiru Ivlevu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts