„Rockets“ nesulaikė J. Ingleso, o „Jazz“ išlygino serijos rezultatą

Joe Ingleso vedama Jutos „Jazz“ ekipa sugebėjo 116:108 palaužti Hjustono „Rockets“. Po šios pergalės serijoje iki keturių pergalių įsivyravo lygybė – 1:1.

J. Inglesas šiose rungtynėse pagerino savo pelnytų taškų ir pataikytų tritaškių rekordus. Australas per 36 minutes pelnė 27 taškus (3/4 dvit., 7/9 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pirmą kartą šiose atkrintamosiose Donovanas Mitchellas nepasiekė 20 taškų ribos ir netapo rezultatyviausiu komandos žaidėju. Naujokas pelnė 17 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtajame kėlinyje dar likus žaisti 8 minutes „Rockets“ turėjo 2 taškų persvarą, tačiau Dante Exumas ir Jae Crowderis smeigė po tritaškį, D. Mitchellas pridėjo dėjimą ir iniciatyvą perėmė „Jazz“.

Jamesas Hardenas sugebėjo pelnyti dvitaškį, tačiau „Jazz“ surengė dar vieną 8:0 spurtą ir pabėgo nepavejamai – 108:96.

„Jazz“ vis dar vertėsi šiose rungtynėse be Ricky Rubio.

„Rockets“ gretose rezultatyviausias buvo J. Hardenas su 32 taškais (11 rez. perd.), Chrisas Paulas pridėjo 23, Clintas Capela 21 (11 atk. kam.), Ericas Gordonas 15.

„Jazz“ ekipoje J. Inglesas pelnė 27 taškus, D. Mitchellas ir Alecas Burksas po 17, Rudy Gobertas 15 (14 atk. kam.).