Apsisprendė: M. Kuzminskas grįžta į Europą ir prisijungs prie M. Kalniečio bei A. Gudaičio

Ilgai laukęs, bet taip ir nesusitaręs su NBA komanda, Mindaugas Kuzminskas nusprendė sugrįžti į Europą, skelbia Italijos dienraštis „La Gazzetta dello Sport“.

Skelbiama, kad Lietuvos rinktinės lyderis papildys Milano „AX Armani Exchange“ ekipą ir prisijungs prie dar dviejų lietuvių: Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio. Sutartis galios iki 2019 metų, tačiau joje yra numatyta sąlyga, kad puolėjas galės sugrįžti į NBA jau šią vasarą.

M. Kuzminskas į Eurolygą sugrįžta po pusantrų metų pertraukos. Dar 2016-aisais jis atstovavo Malagos „Unicaja“ komandoje ir po trijų praleistų metų Ispanijoje lietuvis persikėlė į Niujorko „Knicks“.

Puolėjas pirmaisiais metais NBA per 1 minučių rinko po 6,3 taško, atkovojo po 1,9 kamuolio ir atliko po rezultatyvų perdavimą. Tačiau jau šį sezoną lietuvis buvo atleistas, o jo vieta sudėtyje buvo užleista traumą išsigydžiusiam Joakimui Noah.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts