Atėnų AEK su Mačiuliu priešakį iškovojo Graikijos lygos bronzą

Graikijos lygos mažojo finalo serijoje tris pergales iš eilės iškovojusi Atėnų AEK ekipa iškovojo bronzos medalius. Jono mačiulio atstovaujama ekipa ketvirtosiose serijos rungtynėse namuose 95:72 (24:12, 29:26, 16:21, 26:13) nugalėjo Patrų „Promitheas“ krepšininkus ir triumfavo 3-1.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Jonas Mačiulis buvo labai arti dvigubo dublio. Lietuvis per 23 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (1/4 trit., 2/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkai rungtynėse dominavo nuo pat pirmųjų mačo minučių ir nė karto neleido svečiams išsiveržti į priekį. Atėnų ekipa jau pirmojo kėlinio pabaigoje pabėgo nuo varžovų ir susikrovė dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje Mačiulio atstovaujama ekipa dar labiau padidino pranašumą, o po ilgosios pertraukos tempo nemažinę šeimininkai šventė pergalę ir iškovojo bronzos medalius.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Atėnų ekipos lyderis D. Maconas, kuris per 28 minutes pelnė 20 taškų (3/11 trit., 4/4 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

AEK: Darylas Maconas 20, Yanickas Moreira 13, Konstantinos Gontikas 12, Vladimiras Jankovičius 11, Jonas Mačiulis 9.

„Promitheas“: Dimitrios Agravanis 17, Charalampos Giannopoulos 14, Danny Agbelese 12, Michalis Lountzis 11.