Rezultatyvus Kuzminskas neišgelbėjo „Lokomotiv“ nuo atrojo pralaimėjimo

VTB Vieningoje lygoje ant prarajos krašto atsidūrė Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa. Javgenijaus Pašutino auklėtiniai su Mindaugu Kuzminsku priešakį, namuose 69:79 (20:21, 24:21, 13:23, 12:14) nusileido Kazanės UNICS krepšininkais ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2.

Abi ekipos rungtynes pradėjo agresyviomis ir greitomis atakomis. Šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo priversti vytis varžovus, tačiau antrajame ketvirtyje Kuzminsko traukiama „Lokomotiv“ persvėrė rezultatą. Vis tik, trečiajame kėlinyje prasidėjo šeimininkų taškų badas, o svečiai vienu metu susikrovė net dviženklį pranašumą. Lemiamo ketvirčio metu „Lokomotiv“ ekipai pavyko sušvelninti atsilikimą iki 2 taškų, tačiau lyderio vaidmens ėmęsis Jamaras Smithas sudažė visas šeimininkų viltis švęsti pergalę.

Mindaugas Kuzminskas ant parketo praleido 35 minutes (1/6 trit., 6/9 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojus į pergalę vedė Jamaras Smithas, kuris per 28 minutes pelnė 17 taškų (3/4 trit., 3/8 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Sekančios serijos rungtynės bus žaidžiamos 23 dieną, Kazanėje.

Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20, Nigelas Williamsas-Gossas, Drew Gordonas ir Kevinas Harvey po 12.

UNIKS: Jamaras Smithas 17, Okaro White‘as 16, Johnas Hollandas 12, Artiomas Klimenka 10.