Atidedamos „Maccabi“ ir „Chimki“ 24 turo rungtynės

Eurolyga paskelbė, kad ketvirtadienio vakarą turėjusios įvykti 24-ojo turo rungtynės tarp Tel Avivo „Maccabi“ ir Maskvos srities „Chimki“ neįvyks.

Izraelio valdžia sausio mėnesį priėmė įstatymą, kuris draudžią į šalį atvykti lėktuvams vykdantiems komercinius skrydžius. Šis galiojimas priimtas dėl prastos COVID-19 pandemijos situacijos šalyje, todėl mačas tarp šių ekipų yra nukeliamas.

Izraelio vyriausybė buvo sutikusi padaryti išimti Rusijos klubui ir leisti į šalį atskristi privačiu lėktuvu. Vis tik finansinių sunkumų kamuojamas „Chimki“ klubas kategoriškai atsisakė į Izraelį skristi privačiu lėktuvu, todėl rungtynės bus perkeliamos į kitą datą.

Pagal Eurolygos specialiuosius nuostatus dėl COVID-19, kiekvienas rungtynes galima perkelti ne daug nei 3 kartus, jeigu tai leidžia galimybės. Eurolygos atstovai kreipsis į klubus ir bus nutarta, kada bus peržaidžiamos rungtynės.

Dėl tos pačios priežasties taip pat atidėtos rungtynės tarp Tel Avivo „Maccabi“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ komandų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts