Atkaklioje kovoje „Lietkabelis“ pranoko „Juventus“

„Lietkabelis" pranoko uteniškius

Atrodo, kad Panevėžio „Lietkabelis“ tampa tikru prakeiksmu Žydrūnui Urbonui ir jo treniruojamai „Juventus“ ekipai. Pastarieji centrinėje šeštadienio LKL dvikovoje jau ketvirtą kartą šiame sezone neatsilaikė prieš Nenado Čanako kariauną, kuri laimėjo mačą Utenoje 88:78.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, spurtavę 9:0. Nors po to „Juventus“ ėmė rinkti taškus, po per pirmą ketvirtį net 29 taškus surinkę svečiai jam pasibaigus pirmavo 29:18.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ ėmė artėti, bet kaip ir pirmoje 10 minučių atkarpoje jiems prisivyti „Lietkabelį“ labiausiai kliudė prasta gynyba nuo „2 prieš 2″ derinio, prastas pataikymas iš tritaškio zonos.

Mačui įpusėjus „Lietkabelis“ pirmavo 50:43.

Didžioji drama užvirė po didžiosios pertraukos, kuomet po Igno vaitkaus ir Žygimanto Skučo taiklių tritaškių „Juventus“ du sykius net persvėrė rezultatą savo naudai. Nepaisant to, Panevėžio klubas išliko priekyje prieš lemiamas 10 minučių – 69:68.

Kaip ir buvo galima tikėtis, paskutiniame susitikimo ketvirtyje virė nervų karas, komandos daug klydo, padaugėjo blogų sprendimų aikštėje. Vis dėlto, paskutinėmis susitikimo akimirkomis po „2 prieš 2″ derinio iš viršaus kamuolį įkrovęs Džordže Gagičius bei iš vidutinio nuotolio per rankas sekančioje atakoje pataikęs K. Vinalesas padėjo tvirtą pagrindą panevėžiečių pergalės pamatams.

Juventus“: Mindaugas Kupšas 27 , Žygimantas Skučas 11, Martynas Gecevičius ir Ignas Vaitkus po 10.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 25, Gabrielius Maldūnas 14, Džordže Gagičius 13, Gyits Masiulis 12, Vytenis Lipkevičius 9, Panagiotis Kalaitzakis 5.