B. Bealo 51 taškas atvedė „Wizards“ į pergalę, R. Westbrooko trigubas dublis – „Thunder“ (VIDEO)

Bradley Bealas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir atvedė Vašingtono „Wizards“ į pergalę 106:92 prieš Portlando „Trail Blazers“.

B. Bealas pasirūpino, kad „Wizards“ galėtų pamiršti pralaimėjimą patirtą dieną prieš tai 69:116 Jutos „Jazz“ ekipai.

B. Bealas aikštėje praleido 43 minutes ir per jas pelnė 51 tašką (16/25 dvit., 5/12 trit., 4/5 baudos). 32 taškai buvo pelnyti antroje rungtynių pusėje. Taip jis pagerino savo rezultatyvumo rekordą, kuris buvo 42 taškai.

Įdomu tai, kad „Wizards“ ekipoje, be B. Bealo, niekas iš startinio penketo nepelnė dvižneklio taškų skaičiaus. JAV sostinės ekipa jau šeštas rungtynes žaidė be traumą besigydančio Johno Wallo.

„Trail Blazers“ ekipoje išsiskyrė Damianas Lillardas pelnęs 30 taškų (9 rez. perd., 8 atk. k.), Al-Farouqas Aminu pridėjo 17, Jusufas Nurkičius 15 (9 atk. k.), o C.J. McCollumas 14.

„Wizards“ komandoje rezultatyviausias žinoma buvo B. Bealas su 51 tašku, Kelly Oubre pridėjo 14, Mike‘as Scottas 10.

Tuo tarpu Oklahomos „Thunder“ iškovojo trečią iš eilės pergalę ir 100:94 palaužė Jutos „Jazz, kuri prieš tai buvo laimėjusi 6 rungtynes iš eilės.

„Jazz“ dar trečiame kėlinyje pirmavo 17 taškų persvara, tačiau lemiamą ketvirtį „Thunder“ laimėjo 32:14.

„Thunder“ ekipai trečia iš eilės pergalė leido išlikti devintoje vietoje. O prie jos labiausiai prisidėjo Russellas Westbrookas pelnęs 34 taškus, atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojęs 13 kamuolių.

„Jazz“ ekipa treičame kėlinyje pirmavo 72:55 tačiau iki ketvirčio pabaigos „Thunder“ šiek tiek sušvelnino deficitą – 68:80. Agresyviai ketvirtą kėlinį pradėję „Thunder“ jau pirmavo likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos ir atgal daugiau nesužvalgė.

„Thunder“ ekipoje be 34 taškus pelniusio R. Westbrooko išsiskyrė Paulas George‘as su 21, Stevenas Adamsas su 20 ir Carmelo Anthony su 14 (8 atk. k.).

„Jazz“ ekipoje ir vėl nesulaikomai žaidė naujokas Donovanas Mitchellas su 31, Joe Inglesas pridėjo 16, o Thabo Sefolosha ir Alexas Burskas po 11.