Fantastiškoje kovoje G. Antetokounmpo pelnė 52 taškus, tačiau nusileido „76ers“ (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje lietuviai ilsėjosi ir leido kitoms komandoms kovoti dėl pergalių. Graiko Giannio Antetokounmpo pasirodymas Milvokio „Bucks“ gretose buvo ypatingai rezultatyvus, tačiau nuo pralaimėjimo Filatelijos „76ers„ neišgelbėjo. Pastarieji svečiuose vedami Joelio Embiido iškovojo pergalę rezultatu  130-125 (31:28, 31:25, 27:29, 41:43).

Rungtynės klostėsi atkakliai, tačiau žingsniu priekyje buvo svečių komanda, kuri laimėjo pirmus du kėlinius. Po ilgosios pertraukos namai bandė švelninti rezultatą, tačiau pergalei to nepakako.

G. Antetokounmpo per 37 minutes pelnė 52 taškus (12/18 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 19/21 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 16 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 1 blokavo, tačiau suklydo ir prasižengė kartą.

Jam talkino Khrisas Midletonas su 19 taškų.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Joelis Embiidas su 40 taškų, 27 pridėjo Jimmy Butleris.