B. Simmonsas: „Neturėtumėte manęs lyginti su L. Jamesu“

Filadelfijos „76ers“ ekipos lyderis ir favoritas tapti NBA metų naujoku Benas Simmonsas yra aktyviai lyginamas su LeBronu Jamesu.

Neretai galima išvysti B. Simmonso ir L. Jameso statistiką pirmaisiais jo karjeros metais internete, o šią naktį jie susitiko ir aikštėje.

Klivlendo „Cavaliers“ laimėjo 113:91, o L. Jamesas pelnė 30 taškų, atkovojo 14 atšokusių kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tuo tarpu B. Simmonsas pelnę vos 10 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Pats australas po rungtynių teigė, kad niekas jo neturėtų lyginti su L. Jamesu: „Aš taip pat būčiau suerzintas jei kas nors mane lygintų su naujoku. Jūs neturėtumėte manęs lyginti su tokiu asmeniu. Tik ne dabar“, – pagarbiai apie L. Jamesą atsiliepė naujokas. B. Simmonsas taip pat teigė, kad „Cavaliers“ žvaigždė yra tikriausiai geriausias visų laikų krepšininkas.

Tuo tarpu L. Jamesas į tai prie daug dėmesio nekreipė ir nesureikšmino visų palyginimų: „Tai yra jūsų darbas. Jūs užsiimat tais palyginimais. Manau, kad Benas yra toks tiesiog dėl savo greičio, jėgos, vikrumo, kovingumo ir žaidimo pojūčio. Benas yra Benas, o aš esu aš“, – teigė karalius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts