Ignui Brazdeikiui – naujas „Magic“ kontraktas

Itin daug žaidybinio laiko Orlando „Magic“ klube gaunantis Ignas Brazdeikis sulaukė dar vieno pripažinimo. Krepšininkas su klubu sudarė naują sutartį, kuri galios iki šio sezono pabaigos.

Lietuvis NBA karjerą pradėjo Niujorko „Knicks“ klube ir neilgai trukus buvo išmainytas Filadelfijos „76ers“ ekipai, tačiau iš ten buvo atleistas. Prieš keletą savaičių Brazdeikis sulaukė „Magic“ klubo pasiūlymo ir sudarė trumpalaikę 10 dienų sutartį, tačiau dabar kontraktas pratęstas.

„Magic“ klube rungtyniaujantis Ignas Brazdeikis vidutiniškai per rungtynes ant parketo praleidžia 28 minutes ir renka po 10 taškų, atkovoja po 4,6 kamuolius ir atlieka po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Šiuo metu Orlando „Magic“ su 21 pergale ir 48 pralaimėjimais rikiuojasi 13-oje Rytų konferencijos pozicijoje ir yra praradusi net teorinius šansus žengti į atkrintamųjų etapą.

Orlando Magic on Twitter: „𝘿𝙤𝙣𝙩𝙖 𝘿𝙪𝙣𝙠𝙨 https://t.co/0DJeqcS9WU“ / Twitter

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts