Ketvirtame kėlinyje prisižaidusi „Celtics“ ekipa pergalę iškovojo tik po pratęsimo, „Thunder“ buvo sutriuškinta „Lakers“ (VIDEO, REZULTATAI)

Bostono „Celtics“ ekipa ketvirtajame kėlinyje sugebėjo susikrauti ganėtinai saugų pranašumą prieš Vašingtono „Wizards“, tačiau tai per kelias minutes išvaistė ir turėjo žaisti pratęsimą. Nepaisant to, po papildomų 5 minučių „Celtics“ vis tiek palaužė „Wizards“ 110:104.

Visų rungtynių metu vyko atkakli kova ir nė viena ekipa nesugebėjo pabėgti. Tačiau tai tęsėsi tik trys kėlinius. Jau ketvirtajame Bostono komanda spurtavo 13:3 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 88:78.Tačiau „Wizards“ į tai sugebėjo atsakyti spurtu 14:3 ir persvėrė rezultatą.

„Wizards“ turėjo puikią progą laimėti, kadangi po Otto Porterio tikslių baudos metimų likus 13 sekundžių, „Wizards“ pirmavo 98:95. Tačiau kitoje aikštės pusėje
Markieffas Morrisas prasižengė prieš Kyrie Irvingą, kuris atakavo iš toli. Įžaidėjas sumetė visus baudų metimus, išlygino rezultatą likus 10 sekundžių ir pasiuntė komandas į pratęsimą.

Na, o pratęsimo metu K. Irvingas iškarto pelnė 7 taškus, Jaylenas Brownas 5, o to „Wizards“ ekipai buvo per daug ir pergalę šventė „Celtics“.

„Celtics“ gretose K. Irvingas pelnė 28 taškus (9/10 baud.), J. Brownas pridėjo 18, Marcusas Morrisas 15 (8 atk. kam.), Alas Harfordas ir Terry Rozieras po 12.

„Wizards“ ekipoje Otto Porteris pelnė 27 taškus (11 atk. kam.), Bradley Bealas pridėjo 18 (9 rez. perd., 44 min.), Tomas Satoransky pridėjo 14, Kelly Oubre 11.

Na, o tuo metu Oklahomos „Thunder“ Los Andželo „Lakers“ krepšininkams sugebėjo priešintis tik du kėlinius kai galiausiai 81:106 turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Tiesa, „Thunder“ šiose rungtynėse turėjo verstis be Russello Westbrooko ir Carmelo Anthony. Komandos žvaigždės buvo jaučia čiurnų skausmus.

Įdomu tai, kad Los Andžele susirinkę fanai itin šiltomis ovacijomis sutiko kitą „Thunder“ žvaigždę Paulą George‘ą. Mat jis yra siejamas su persikėlimu į „Lakers“ artėjančią vasarą.

„Thunder“ vedama P. George‘o po dviejų kėlinių atsiliko tik 46:52, tačiau puolėjui pritrūko kvapo ir po pertraukos „Lakers“ pabėgo ir po trijų kėlinių jau pirmavo 83:66.

„Thunder“ gretose rezultatyviausias buvo P. George‘as, kuris pelnė 29 taškus (9 atk. kam., 5/12 trit.), Stevenas Adamsas pridėjo 13 (9 atk. kam.), o Jerami Grantas (8 atk. kam.) ir Alexas Abrinesas (1/6 trit.) pridėjo po 8.

„Lakers“ gretose Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as pelnė 20 taškų, Brandonas Ingramas pridėjo 19, Julius Randle‘as 17, Kyle‘as Kuzma 16 (9 atk. kam.), o Josh Hartas 10 (8 atk. kam.).

Atlantos „Hawks“ 98:100 Orlando „Magic“
Šarlotsė „Hornets“ 103:109 Portlendo „Trail Blazers“
Dalaso „Mavericks“ 103:121 Oklendo „Warriors“