„Barcelona“ surengė ceremoniją, kurioje atsisveikino su J.C. Navarro

Visai neseniai didelius Europos krepšinio fanus sukrėtė naujiena, kad Juanas Carlosas Navarro nusprendė pasitraukti iš krepšinio.

„Barcelona“ ekipa nutarė su ispanu atsisveikinti deramai ir surengė ypatingą ceremoniją, kurioje netruko ne tik garsių krepšininkų, tačiau pats J.C. Navarro pasakė dar ir kalbą.

„Pradžioje tau nepatinka, kai tau rekomenduoja nustoti daryti tai, ką dariai tiek daug metų. Viskas galėjo susiklostyti visai kitaip, bet tu turi tai priimti. Ši diena kažkada turėjo ateiti. Dabar atėjo laikas padėti kitokiu būdu ir aš esu labai motyvuotas“, – kalbėjo legendinis Ispanijos krepšininkas, kuris dar norėjo tęsti karjerą, tačiau „Barcelona“ paskatino to nebedaryti.

Su krepšininku atsisveikinti buvo atvykę ir tokie jo buvę komandos draugai kaip Marcas ir Pau Gasoliai. J.C. Navarro nutarė ir pajuokauti savo kalbos metu adresuodamas P. Gasolį: „Negalėjau ilgiau laukti, kol prisijungsi prie „Barcelonos“ tai turėjau baigti karjerą.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts