„Suns“ nuostabiu dėjimu išplėšė pergalę per 0,6 sekundės (VIDEO, REZULTATAI)

Finikso „Suns“ ekipa itin stilingai iškovojo pergalę, kai 99:97 palaužė Memfio „Grizzlies“ komandą.

Likus žaisti vos 0,6 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, rezulttas buvo lygus. Kamuolį iš už šoninės linijos gražino Draganas Bendris, tačiau jis jį metė link krepšio. Ten aukštai pašokęs Tysonas Chandleris jį efektyviai ir užtikrintai sugrūdo į krepšį ir taip išplėšė savo komandai pergalę.

T. Chandleriui tai buvo vos septintasis rungtynių taškas, kai D. Banderiui tai buvo
pirmasis rezultatyvus perdavimas.

„Suns“ ekipos strategas Jay Triano teigė, kad per minutės pertraukėlę sakė D. Benderiui, kad šis turi kamuolį mesti į krepšį, o T. Chandleris jį turi tik paliesti.

Rezultatas lygus tapo taip pat panašiu būdu. „Grizzlies“ ekipos krepšininkas Jarrellas Martinas po netaiklaus komandos draugo metimo, atkovojo kamuolį puolime ir efektyviai jį įdėjo į krepšį.

„Suns“ ekipoje be pergalingo dueto galima išskirti ir Deviną Booerį, kuris pelnė trečdalį komandos taškų. Gynėjo sąskaitoje 32 taškai (6/12 dvit., 3/9 trit., 11/12 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau taip pat prasižengė 6 kartus.

„Suns“ ekipoje D. Bookeris su 32 taškais ir buvo rezultatyviausias, T.J. Warrenas pridėjo 17, o Alexas Lenas 12 taškų.

„Grizzlies“ komandoje išsiskyrė Tyreke‘as Evansas su 25 taškais, Marcas Gasolis pridėjo 18, Andrew Harrisonas 12, o Jamesas Ennisas 11.

Orlando „Magic“ 89:107 Majamio „Heat“
Čikagos „Bulls“ 115:106 Milvokio „Bucks“
Bruklino „Nets“ 97:109 San Antonio „Spurs“
Jutos „Jazz“ 83:107 Denverio „Nuggets“
Sakramento „Kings“ 95:122 Los Andželo „Clippers“