E. Želionio vedamas „Neptūnas“ namuose nugalėjo „Lietkabelį“

Lkl.lt informacija

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūno“ klubas dar kartą apgynė namų tvirtovę.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 86:76 (21:13, 19:28, 22:13, 24:22) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą ir pasivijo pastaruosius „Betsafe–LKL“ čempionato turnyrinėje lentelėje.

Rungtynes geriau pradėjo „Neptūnas“, kuris jau pirmajame kėlinyje įgavo dviženklį pranašumą (15:5). Ketvirčio pabaigoje „Lietkabelis“ kiek sušvelnino rezutatą (13:21). Antrajame kėlinyje vaizdas apsivertė aukšyn kojomis – svečiai sugrįžo į rungtynes ir prieš ilgąją pertrauką jau buvo priekyje – 41:40.

Po ilgosios pertraukos lyg ant sparnų rungtyniavęs „Neptūnas“ trečiąjį kėlinį laimėjo 9 taškų persvara ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo (62:54). Ketvirtajame kėlinyje uostamiesčio krepšininkai išlaikė turėtą pranašumą ir šventė pergalę – 86:76.